DUK

POPULIARŪS KLAUSIMAI

Mūsų menininkai didžiuojasi galėdami sukurti portretą iš beveik bet kurios nuotraukos.

Tačiau jei vis tiek abejojate savo nuotraukos kokybe, daugiau informacijos rasite mūsų foto gide.

Mūsų portretai nėra rankomis piešti paveikslai. Naudojame pažangiausias skaitmeninio piešimo technologijas ir technikas, kad sukurtume skaitmeninius portretus, kurie nustebins visus juos mačiusius.

Siūlome tris drobės dydžius, įskaitant:

20 × 30 cm

Tai yra mūsų mažiausias rėmelis ir yra idealiausias pasirinkimas asmeninei dovanai mylimam žmogui.

41 x 61 cm

Mūsų vidutinio dydžio drobė yra puikus pasirinkimas, kai ieškote idealaus portreto dydžio, kad pademonstruotumėte savo galią ir autoritetą bet kurioje jūsų namų ar net biuro patalpoje.

51 x 76 cm

Tai yra tokio dydžio rėmelis, kuris tikrai tinka karališkiesiems asmenims. Didžiausio dydžio rėmelis, tokio dydžio portretas, užfiksuos kiekvieną detalę ir ypatybes bei atkreips visų dėmesį.

PRISTATYMO INFORMACIJA

Peržiūrėkite mūsų pristatymo puslapį, kad gautumėte informaciją apie pristatymo laiką ir įkainius.

Išsiuntę siuntą, atsiųsime sekimo numerį į jūsų el. pašto dėžutę. Galėsite stebėti savo siuntinį.

Siunčiame net ir į pačius tolimiausius pasaulio kampelius.

GRĄŽINIMAS

1. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui (vartotojui).

2. Jūsų užsakytos prekės mūsų el. parduotuvėje yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

3. Visais atvejais Pardavėjas, gavęs Pirkėjo pareiškimą dėl Prekių grąžinimo, susisiekia su Pirkėju dėl tolimesnių veiksmų.

4. Visais prekių grąžinimo Pardavėjui atvejais, prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.